Lumberjack® Heder

Lumberjack® Heder

Yeni

Daha Fazla Bilgi

Lumberjack ®
Heder
Hakiki deri+tekstil dış yüzey,
Lumberjack logoları ve tarz yaratan tasarımı
Esnek, yoğun kauçuk dış taban
Üst düzey uyum konforu sunan deri+tekstil astar
Süet yüzey
Lumberjack logosu ve bağcıklı kapanış
Lumberjack
Küçük bir atölyeden uluslararası üretime
45'li yılların başında, İtalya'nın kuzeydoğusunda yer alan Verona şehrinde, küçük bir ayakkabı imalat atölyesinde üretime başlayan Antonini kardeşler, kısa bir sürede büyük başarılara imza attılar.  Önce Kuzey İtalya ve Almanya piyasasına satış yapan Grup, 50’li yıllarda ürettiği iki delikli çocuk ayakkabısı bir klasik haline gelmeyi başardı. 70’lerde Antonini kardeşlerin kuzeni İvo Antonini’ye bırakılan firma, vizyoner bakış açısıyla uluslarası boyutlara taşındı. 
Lumberjack,  Ivo Antonini’nin 1979 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne yaptığı bir iş gezisi sırasında Kuzey Amerika’da yer alan doğa parklarındaki vahşi hayat tarzından esinlenmesi ile doğdu. Buradaki vahşi yaşam tarzı zorluklara daha güçlü cevap verebilmeyi ve rahatlığın ön planda olmasını gerektiriyordu. Orman adamı anlamına gelen markanın kalın tabanlı sarı orman muhafızı modeli en çok satan modeli oldu.    
Dünyanın sevdiği marka Lumberjack, bugün yüzlerce modeliyle bütün dünyada milyonlarca kişinin vazgeçemediği bir marka konumunda. 2012 yılında Ziylan Grup çatısı altına giren ve yenilenen Lumberjack, Ziylan Grup’u global arenada temsil ediyor.

Yorumlar

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

30 aynı kategorideki diğer ürünler: