Lumberjack® Gale

A3345046-A3345048

Yeni

Daha Fazla Bilgi

Lumberjack ®
Gale

Keten dış yüzey malzemesi


Tekstil iç yüzey ve iç taban


Kauçuk dış taban


Lumberjack logolu yan dikiş şeridi


Dayanıklılık sağlayan dikişli bölgeler


Bağcıklı kapanış ve giyip çıkarma kolaylığı sunan topuk halkası

Lumberjack
Küçük bir atölyeden uluslararası üretime
45'li yılların başında, İtalya'nın kuzeydoğusunda yer alan Verona şehrinde, küçük bir ayakkabı imalat atölyesinde üretime başlayan Antonini kardeşler, kısa bir sürede büyük başarılara imza attılar.  Önce Kuzey İtalya ve Almanya piyasasına satış yapan Grup, 50’li yıllarda ürettiği iki delikli çocuk ayakkabısı bir klasik haline gelmeyi başardı. 70’lerde Antonini kardeşlerin kuzeni İvo Antonini’ye bırakılan firma, vizyoner bakış açısıyla uluslarası boyutlara taşındı. 
Lumberjack,  Ivo Antonini’nin 1979 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne yaptığı bir iş gezisi sırasında Kuzey Amerika’da yer alan doğa parklarındaki vahşi hayat tarzından esinlenmesi ile doğdu. Buradaki vahşi yaşam tarzı zorluklara daha güçlü cevap verebilmeyi ve rahatlığın ön planda olmasını gerektiriyordu. Orman adamı anlamına gelen markanın kalın tabanlı sarı orman muhafızı modeli en çok satan modeli oldu.    
Dünyanın sevdiği marka Lumberjack, bugün yüzlerce modeliyle bütün dünyada milyonlarca kişinin vazgeçemediği bir marka konumunda. 2012 yılında Ziylan Grup çatısı altına giren ve yenilenen Lumberjack, Ziylan Grup’u global arenada temsil ediyor.

Yorumlar

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

30 aynı kategorideki diğer ürünler: